Anasayfa
Kurumsal
Hizmetlerimiz
Haşereler
Belgelerimiz
Referanslarımız
İletişim
+ Hakkımızda
Hakkımızda

Zararlıları mücadele ve kontrol yöntemleri bir halk sağlığı hizmetidir. Etkin ve sağlıklı bir mücadele için; halk sağlığında uzmanlık ve tecrübe, ensektisit bilgisi, haşere biyolojisi, uygulama teknikleri, sağlığa etkisi bilgileri yanında güvenilirlik ve garanti aramak gerekir. Bu yeterliliğe de ancak halk sağlığı dalında tecrübesi olan kuruluşlar verebilir.

Uygulamalarımızda, yüzyılımızın en iyi ve en doğru teknolojilerini WHO, Gıda Kodeksi, HACCP, TSE ve Sağlık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kullanmaktayız. Ayrıca firmamızca ISO belgesi sahibi olup AB mevzuatlarının gereklerine göre iş yerinizin uyumunu sağlamaktadır.

Ayrıca firmamız tarafından uygulama sonrası yapılan işin değerlendirilmesi yapılıp raporları hazırlanarak sunulur ve ek tedbirleri alınır. Böylece vereceğimiz hizmetin dünya kalitesinde kalıcı ve profesyonel çözümlü olmasına gayret edilir.

Bu amaçla şirketinize uygulayabileceğimiz Genel İlaçlama Hizmetleri için bizimle işbirliğine girmeniz Şirketinizin ve Sizin Sağlıklı bir ortam yaratma sürecinde kolaylıklar sağlayabilir.